- Base Rent $2,340.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,369.98
1235 Nottley Dr, Locust Grove, GA 30248
4 Beds 2.5 Baths 2489 Sq Ft
1235 Nottley Dr, Locust Grove, GA 30248
4 Beds 2.5 Baths 2489 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,369.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,340.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,369.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,340.00
Interior
- Hookup: In-Unit, 2nd Floor
- Wood-Look Blinds
- 2 Story
- Dual-Vanity Sinks
Community
- Near Retail
Interior
- Hookup: In-Unit, 2nd Floor