- Base Rent $2,225.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,254.98
2136 Azure View Way, Lutz, FL 33558
2 Beds 2.5 Baths 1624 Sq Ft
2136 Azure View Way, Lutz, FL 33558
2 Beds 2.5 Baths 1624 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,254.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,225.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,254.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,225.00
Outdoor
- 1-Car Garage
- Wood-Look Blinds
- 2 Story
- Energy Efficient Features
Community Highlights
- Walking Trails
Key Features
Outdoor
- 1-Car Garage
- Wood-Look Blinds
- 2 Story
- Energy Efficient Features