- Base Rent $3,540.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $3,569.98
22457 Middletown Dr, Boca Raton, FL 33428
3 Beds 2 Baths 1615 Sq Ft
22457 Middletown Dr, Boca Raton, FL 33428
3 Beds 2 Baths 1615 Sq Ft
- Est. total monthly* $3,569.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $3,540.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $3,569.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $3,540.00
Interior
- Hookup: In-Unit, 1st Floor
- Bonus Room
- 1 Story
Interior
- Hookup: In-Unit, 1st Floor
- Bonus Room
- 1 Story
- Wood-Look Blinds
- Garden Tub