- Base Rent $1,810.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $1,839.98
23033 Clearwater Pl, Land O' Lakes, FL 34639
3 Beds 2 Baths 1079 Sq Ft
23033 Clearwater Pl, Land O' Lakes, FL 34639
3 Beds 2 Baths 1079 Sq Ft
- Est. total monthly* $1,839.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $1,810.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $1,839.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $1,810.00
Outdoor
- 1-Car Garage
Additional
- 1 Story
Outdoor
- 1-Car Garage
Additional
- 1 Story