- Base Rent $2,655.00
- Smart Home $19.99
- Est. total monthly* $2,674.99
3017 Captiva Bluff Rd N, Jacksonville, FL 32226
4 Beds 2 Baths 2062 Sq Ft
3017 Captiva Bluff Rd N, Jacksonville, FL 32226
4 Beds 2 Baths 2062 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,674.99
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,655.00
- Smart Home $19.99
- Est. total monthly* $2,674.99
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,655.00
Additional
- 1 Story
Additional
- 1 Story
- Central Air/Heat
- Tile Flooring
- Smart Home
- Wood-Look Blinds
- Vinyl Plank Flooring
Community
- Near Retail