- Base Rent $2,950.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,979.98
34929 N 30th Dr, Phoenix, AZ 85086
3 Beds 2.5 Baths 2090 Sq Ft
34929 N 30th Dr, Phoenix, AZ 85086
3 Beds 2.5 Baths 2090 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,979.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,950.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,979.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,950.00
Interior
- Hookup: In-Unit, 2nd Floor
Additional
- 1 Story
Interior
- Hookup: In-Unit, 2nd Floor