- Base Rent $2,240.00
- Smart Home $19.99
- Est. total monthly* $2,259.99
3752 Alliance Street, Las Vegas, NV 89129
3 Beds 2.5 Baths 1768 Sq Ft
3752 Alliance Street, Las Vegas, NV 89129
3 Beds 2.5 Baths 1768 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,259.99
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,240.00
- Smart Home $19.99
- Est. total monthly* $2,259.99
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,240.00
Interior
- Hookup: In-Unit, 1st Floor
- Wood-Look Blinds
- 2 Story
- Garden Tub
- Vinyl Plank Flooring
Interior
- Hookup: In-Unit, 1st Floor
- Wood-Look Blinds
- 2 Story
- Garden Tub