- Base Rent $2,950.00
- Smart Home $19.99
- Est. total monthly* $2,969.99
3824 Tree Lake Dr, Jacksonville, FL 32257
3 Beds 2 Baths 1244 Sq Ft
3824 Tree Lake Dr, Jacksonville, FL 32257
3 Beds 2 Baths 1244 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,969.99
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,950.00
- Smart Home $19.99
- Est. total monthly* $2,969.99
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,950.00
Additional
- 1 Story
Additional
- 1 Story
- Wood-Look Blinds
- Garden Tub