- Base Rent $3,150.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $3,179.98
65 Ridgefield Dr, Oakland, TN 38060
4 Beds 2.5 Baths 3061 Sq Ft
65 Ridgefield Dr, Oakland, TN 38060
4 Beds 2.5 Baths 3061 Sq Ft
- Est. total monthly* $3,179.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $3,150.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $3,179.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $3,150.00
- Smart Home
- 2 Story
- Garden Tub
Community
- Near Parks
- Near Retail