- Base Rent $2,245.00
- Smart Home $19.99
- Est. total monthly* $2,264.99
7028 Village Shore Court, Las Vegas, NV 89129
3 Beds 2 Baths 1558 Sq Ft
7028 Village Shore Court, Las Vegas, NV 89129
3 Beds 2 Baths 1558 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,264.99
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,245.00
- Smart Home $19.99
- Est. total monthly* $2,264.99
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,245.00
Interior
- Hookup: In-Unit, 1st Floor
- Dual-Vanity Sinks
- Oversized Bathtub
Additional
- 1 Story
Interior
- Hookup: In-Unit, 1st Floor
- Dual-Vanity Sinks
- Oversized Bathtub
Additional
- 1 Story