- Base Rent $1,775.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $1,804.98
801 Cambridge Way, Lake Wales, FL 33853
3 Beds 2 Baths 1272 Sq Ft
801 Cambridge Way, Lake Wales, FL 33853
3 Beds 2 Baths 1272 Sq Ft
- Est. total monthly* $1,804.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $1,775.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $1,804.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $1,775.00
Additional
- 1 Story
Additional
- 1 Story
- Central Air/Heat
- Tile Flooring
- Smart Home
- Wood-Look Blinds