- Base Rent $2,450.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,479.98
5105 Roxborough Dr, Hermitage, TN 37076
3 Beds 2.5 Baths 1716 Sq Ft
5105 Roxborough Dr, Hermitage, TN 37076
3 Beds 2.5 Baths 1716 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,479.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,450.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,479.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,450.00
Interior
- Hookup: In-Unit, 1st Floor
- Hardwood Flooring
- 2 Story
Interior
- Hookup: In-Unit, 1st Floor