- Base Rent $2,230.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,259.98
9268 Saint Martin Rd, Fort Worth, TX 76123
4 Beds 2 Baths 1855 Sq Ft
9268 Saint Martin Rd, Fort Worth, TX 76123
4 Beds 2 Baths 1855 Sq Ft
- Est. total monthly* $2,259.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,230.00
- Smart Home $19.99
- Utility Service $9.99
- Est. total monthly* $2,259.98
- View recurring costs and fees
- Base Rent $2,230.00
- Bonus Room
- 1 Story
- Central Air/Heat
- Ceiling Fan
- Smart Home
- Wood Fireplace
- Bonus Room
- 1 Story
- Central Air/Heat
- Ceiling Fan
- Smart Home
- Wood Fireplace